Strony internetowe

Home Strony internetowe
vec01
Co wykonujemy?

Lepsze strony internetowe
większe zadowolenie użytkowników

Dobrze wykonana strona, jest przyjazna użytkownikowi. Pracując zespołowo tworzymy strony, doceniane przez klientów.

Strategia treści

Słowa kluczowe i frazy

Szata graficzna

Dopasowana i elegancka

Administracja

Aktualizacje i nadzór

Bezpieczeństwo

Kopie zapasowe i firewall

Strategia działania

Dobre strony internetowe to:

Po otrzymaniu zapytania od Państwa, przedstawiamy propozycje graficzne które wg nas będą najbardziej odpowiednie. Państwo decydujecie które są najlepsze.

Gdy już poznamy Państwa wybór przystępujemy do gromadzenia treści oraz mediów związanych z tematyką strony

Na tym etapie Państwa strona jest już prawie gotowa … Na państwa życzenie wprowadzamy drobne zmiany w treści oraz szacie graficznej.

Po zakończeniu projektu oferujemy obsługę po projektową: Administracja, aktualizacje, pozycjonowanie.

To nie musi być koniec naszej współpracy ! Polecamy nasze usługi administracji www oraz pozycjonowanie

vec02

Strona internetowa to wizytówka w internecie

Tworzymy zarówno proste i tanie strony www oraz bardziej rozbudowane. Strony internetowe powstają w oparciu o system zarządzania treścią. Takie rozwiązanie daje możliwość łatwego rozbudowania witryny w przyszłości. Nasze strony są nowoczesne i intuicyjne a przede wszystkim responsywne co gwarantuje poprawne wyświetlanie na urządzeniach mobilnych.

Bazujemy na oczekiwaniach naszego klienta. Po otrzymaniu wstępnych informacji projektujemy stronę internetową, którą w ostatecznym etapie dopieszczamy wg życzeń klienta. Nasze strony zawsze są skalowalne, dzięki czemu w przyszłości bez problemu można je rozbudować.

Strona internetowa to ważna część kampanii reklamowej. Szczególnie gdy skierowana jest bezpośrednio do osób prywatnych jak i również firm, poszukujących odpowiednich produktów i usług w internecie.

Wideo banery oraz krótkie spoty na stronie wWW

Posiadamy również odpowiednie umiejętności oraz urządzenia do wykonania krótkich wideo spotów oraz umieszczenia ich na stronie internetowej w formie baneru czy reklamy.  Takie rozwiązanie bardzo nowocześnie wygląda i przyciąga uwagę klienta.  Możemy również wykorzystać materiały od Państwa. Przykładowy baner wideo możecie Państwo zobaczyć na stronie naszego klienta: http://www-ds-partners.pl

Opieka nad stroną internetową

Dodatkowo w atrakcyjnych cenach oferujemy stałą, współpracę w zakresie administracji stroną oraz opieką nad stroną internetową wraz z częścią redakcyjną, która będzie odpowiedzialna za umieszczanie aktualności przekazywanych od Państwa.

UWAGA Wykonanie wizytówki oraz dodanie do katalogu wyszukiwarki Google gratis !

Tania strona internetowa ?

To możliwe !

Oferujemy Państwu ciekawe strony www wraz z atrakcyjną formą finansowania. Strony internetowe oferujemy zarówno w modelu pojedynczego rozliczenia oraz innej wygodnej dla Państwa formie.

vec03
dot2
triangle1
Potrzebujesz strony www ?

Napisz do nas teraz !
    circle1