Mobilne przeglądy serwisowe

Bezpośrednio u klienta

Home Mobilne przeglądy serwisowe
Engineering-Services

Zadbamy o sprzęt w twojej firmie !

Sprzęt komputerowy podobnie jak samochody wymagają okresowych przeglądów. Ma to wpływ na ich trwałość oraz wydajność sprzętu. Oferujemy Państwu usługę mobilnych przeglądów serwisowych bezpośrednio w Waszej firmie. Przegląd dotyczy zarówno komputerów stacjonarnych oraz urządzeń specjalistycznych które oparte są o architekturę PC.

Skup się na własnych obowiązkach ...
My zadbamy o sprzęt w Twojej firmie !

Przeglądy komputerów powinno wykonywać się przynajmniej raz w roku. Jednakże interwał ten zależy od warunków w jakich się znajduje dane urządzenie. Jeżeli sprzęt znajduje się w bardzo zapylonym lub zakurzonym miejscu, przeglądy powinny zostać wykonane częściej.

 

 

Zakres prac podczas przeglądów serwisowych

rozłożenie sprzętu

Sprzęt po przeniesieniu do miejsca serwisowania zostaje otworzony i rozebrany. Wentylatory, radiatory, pamięci RAM oraz inne podzespoły wymagające przeglądu zostają wyjęte na czas przeglądu.

Oględziny oraz Czyszczenie

W tej części serwisant otwiera pokrywę urządzenia, zabezpiecza elementy ruchome. Następnie przystępuje do usuwania pyłu i kurzu za pomocą sprężonego powietrza.

Wymiana medium

Temperatura ma znaczenie ! Dlatego każdorazowo wymieniamy pasty termo-przewodzące. Dzięki temu temperatura najważniejszych podzespołów będzie utrzymana na odpowiednim poziomie.

Złożenie sprzętu

Na tym etapie wszystkie komponenty urządzenia wracają na swoje miejsce. Sprzęt wraca do miejsca pracy.

Zapytaj o koszt mobilnego przeglądu dla Twojej firmy

dot
triangle1    circle1