Tabliczki z tworzywa i laminatu

Tabliczki tego typu wykonujemy z dostępnych na rynku materiałów grawerskich. Są to zarówno monolity, jak również laminaty wielowarstwowe pozwalające uzyskać bardzo ciekawe efekty wizualne. Pracujemy na laminatach wysokiej jakości firmy Lasermedia.

Zakres wymiarowy tabliczek z tworzywa

W zależności od potrzeb klienta wykonać możemy tabliczki dowolnej wielkości, jednakże należy pamiętać o ograniczeniach zakresu obróbkowego naszej maszyny CNC.

Przykładowe dostępne laminaty:

 

LASERABLES METALLIC

Laminaty dwuwarstwowe “Laserables Metallic” to wysokiej jakości materiał przystosowany do grawerowania. Odporność na i warunki atmosferyczne sprawia, że można go używać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Posiadają bardzo odporną warstwę wierzchnią

Perfekcyjny wygląd dzięki imitacji metalowej powierzchni wierzchniej. Druga warstwa stanowi kolor widoczny po grawerowaniu (odsłonięciu pierwszej warstwy)

TEXTURES

Laminaty dwuwarstowe “Textures” wyróżnia się grubą warstwą wierzchnią o ziarnistej powierzchni o grubości 0,3 mm, zapewniającą bardzo dużą wytrzymałość na zadrapania, uszkodzenia mechaniczne oraz pozostawianie śladów po palcach. Materiał ten odporny jest również na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.

Druga warstwa stanowi kolor widoczny po grawerowaniu (odsłonięciu pierwszej warstwy)

PLY 2

Cienka warstwa koloru pozwala na wygrawerowanie bardzo dokładnych projektów. Bogata gama kolorystyczna

Druga warstwa stanowi kolor widoczny po grawerowaniu (odsłonięciu pierwszej warstwy)

Przykładowe realizacje: