Dezynfektory automatyczne

Chcąc wyjść Państwu na przeciw, wzbogaciliśmy naszą ofertę o dezynfektory automatyczne, bezdotykowe. W obecnych czasach troska o bezpieczeństwo klientów i pracowników stanowi priorytet dla wielu firm. Urządzenia, które oferujemy zapewniają długotrwałą pracę nawet przy dużym natężeniu.

Na temat zaleceń związanych z przeciwdziałaniem COVID-19 możecie Państwo przeczytać tutaj

 

Bezdotykowe dezynfektory rąk w każdym wnętrzu…

Urządzenie która Państwu oferujemy zostało zaprojektowane tak, aby zamontować je praktycznie wszędzie. Dezynfektor rąk, który oferujemy może zostać zamontowany zarówno w sklepie czy biurze lub portierni. Może również zostać zamontowany na hali produkcyjnej. Szczególnie polecamy urządzenie w miejscach publicznych np szkoły, urzędy i inne miejsca gdzie codziennie znajduje się dużo ludzi. W każdym z powyższych przypadków dezynfektor rąk mocowany jest poprzez przykręcenie go na ścianie.

Dezynfektory automatyczne w pojazdach komunikacji publicznej

Urządzenie jest również przeznaczone do montażu w przestrzeni komunikacji publicznej. Dozownik mocowany jest do poręczy autobusu, dzięki czemu montaż jest szybki i bezproblemowy,  a umiejscowienie urządzenia jest zależne od preferencji klienta.

Podróżujący mają możliwość dezynfekcji rąk nie tylko wchodząc do pojazdu ale również wychodząc z niego. Zapewniając tym samym higienę rąk po zakończonej podróży.

Jakość i niezawodność

Urządzenie do dezynfekcji rąk został zaprojektowane do pracy w warunkach intensywnej eksploatacji przy zachowaniu wysokiej niezawodności. Wynika to z zastosowania pompy dozującej podłączonej do modułu sterującego.

Wydajność

Wydajność dozownika na jedno tankowanie zbiornika to aż 3000 cykli. Zbiornik ma 1,5L pojemności. Ponadto urządzenie posiada czujnik poziomu płynu. Mrugająca dioda, zamontowana na obudowie, informuje o konieczności uzupełnienia płynu. Dzięki temu obsługa pojazdu otrzymuje informację, kiedy trzeba dolać płynu dezynfekcyjnego, a urządzenie działa nieprzerwanie

Bezpieczeństwo

Urządzenie jest bezpieczne zarówno dla otoczenia, jak i dla podzespołów znajdujących się wewnątrz obudowy. Zawdzięcza to solidna obudowa wykonana ze stali nierdzewnej o grubości 1,5 mm, szczotkowanej która dodatkowo dodaje ekskluzywnego wyglądu. Na froncie znajduje się trwały grawerunek informujący o przeznaczeniu urządzenia ze wskazaniem gdzie należy umieścić dłonie. Dostęp do zbiornika zabezpieczony jest specjalnym zamkiem metalowym, otwieranym przez kluczyk.

Nowoczesność

 Dezynfektory wyposażone są w nowoczesną elektronikę sterującą oraz czujnik poziomu płynu. Mrugająca dioda, zamontowana na obudowie, informuje o konieczności uzupełnienia płynu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, obsługa urządzenia będzie w stanie stwierdzić o konieczność napełnienia zbiornika.

 

 

Dezynfektory – dane techniczne:

Wymiary: (szer x wys x głęb) 16,5 x 27 x 12,5 [cm]
Waga: 2,5 [kg]
Zasilanie: 24 [V] lub 230 [V]
Pojemność zbiornika: 1500 [ml]
Ilość cykli: 3000 / tankowanie