Wsparcie zdalne

Usługi informatyczne Bydgoszcz

Wsparcie zdalne kluczem do szybkiego rozwiązania problemu

Obsługa zdalna naszych klientów to kluczowy element współpracy. Usługa jest skierowana dla firm i instytucji, które podpisały z nami umowę współpracy.

Praca zdalna daje możliwość szybkiej reakcji na zaistniały problem. Usługę realizujemy za pomocą dwóch systemów informatycznych przeznaczonych do pracy zdalnej.

Praca zdalna wymaga instalacji “agenta” na hoście zdalnym. W przypadku stałej współpracy instalowane jest na stałe i ewidencjonowane w naszym systemie. Jego głównym atutem jest fakt, że pozwala na wsparcie naszych klientów bez potrzeby wprowadzania konfiguracji zabezpieczeń w sieci klienta. Obsługa naszych klientów może również wymagać rekonfiguracji zabezpieczeń. Aplikacja serwerowa instalowana jest i konfigurowana na urządzeniu docelowym przez naszych specjalistów.

 

0
%
Problemów informatycznych można rozwiązać zdalnie !

Zdalne odzyskiwanie danych

Nasza obsługa zdalna to również możliwość zdalnego odzyskiwania danych. Dzięki współpracy z naszą firmą możecie Państwo spać spokojnie. W ramach naszych usług oferujemy naszym klientom rozwiązanie do kopii zapasowej, które możemy administrować zdalnie. Więcej informacji na temat odzyskiwania danych znajdziecie Państwo tutaj.