Usługi informatyczne

Usługi informatyczne

Świadczymy usługi profesjonalne z zakresu informatyki zarówno dla firm i instytucji, jak i indywidualnych osób. Nasze doświadczenie przyczynia się do konkurencyjności i elastyczności naszej oferty a to za sprawą zdolnych i wykwalifikowanych informatyków.

Zapewniamy sprawną realizację powierzonych zadań. Usługi informatyczne świadczymy w oparciu o dwa modele współpracy, zapewniając kompleksową pomoc poprzez obsługę u klienta, wsparcie telefoniczne a przede wszystkim wsparcie zdalne.

Outsourcing w abonamencie

Dzięki naszym pakietom współpracy, obniżycie Państwo koszty obsługi IT do minimum.  W rozwiązaniu abonamentowym występuje jedna stała opłata ustalana w oparciu o ilość stacji roboczych w firmie. Model ten posiada ogromną zaletę gdyż, koszty miesięczne są przewidywalne. Zapewniamy bezpieczeństwo i optymalne funkcjonowanie infrastruktury. Dedykowany dla małych jak i średnich przedsiębiorstw.

Wsparcie Ad Hoc

Model wsparcia przygotowany dla osób prywatnych oraz firm. Opiera się on głównie na płatności za efekt. Liczony zgodnie z aktualną stawką roboczogodziny. Nasze wsparcie Ad Hoc to nic innego jak doraźna obsługa w momencie wystąpienia awarii lub pojawienia się potrzeby przeprowadzenia konserwacji, audytu.

Rozwiązania autorskie

Potrafimy tworzyć oprogramowanie na potrzeby naszych klientów, dzięki czemu rozwiązujemy szereg problemów które poniekąd hamują przepływ informacji. Naszych klientów wspieramy również w zakresie dodatkowym. Oferujemy wsparcie techniczne z zakresu oprogramowania CAD/CAM, oprogramowania Microsoft Excel, oprogramowania autorskiego,

Zapraszamy do korzystania z atrakcyjnej oferty usług informatycznych naszej firmy. Jesteśmy dostępnie zarówno w godzinach porannych jak i popołudniowych.

Usługi informatyczne świadczymy w zakresie:

Naprawy i modernizacji stanowisk komputerowych – gdy sprzęt zawodzi lub gdy dotychczasowe urządzenia pracują mało wydajnie.

 • Optymalizacja oprogramowania i systemu operacyjnego – gdy sprzęt jest wydajny a mimo to komputer pracuje powolnie.
 • Tworzenie kopii zapasowych – w trosce o Państwa dane zaoferujemy odpowiednie rozwiązanie oraz wykonamy backup
 • Profilaktyka przeciwwirusowa oraz usuwanie wirusów lub złośliwego oprogramowania- gdy oprogramowanie szwankuje a komputer odmawia posłuszeństwa.
 • Aktualizacje – aby zapewnić bezpieczeństwo i integracje oprogramowania.
 • Reinstalacja systemu operacyjnego – gdy już nie ma innej drogi do prawidłowego działania komputera, lub naturalnie komputer nie posiada systemu.
 • Instalacje informatyczne, konfiguracja sieci LAN, WiFi, okablowanie strukturalne, monitoring
 • Systemy bazodanowe – nadzór, modyfikacja, projektowanie
 • Strony internetowe i ich administracja

Usuwanie awarii informatycznych

Wsparcie informatyczne dla pracowników

Konfiguracja i zabezpieczenie oprogramowania

Wsparcie dla informatyki przemysłowej

Archiwizacja i kopie bezpieczeństwa danych

Administracja siecią informatyczną

Wsparcie zdalne i opieka stanowiskowa

Oprogramowanie autorskie wspomagające i uzupełniające

Elastyczna oferta dla każdej firmy !

Nasza firma posiada najbardziej elastyczną ofertę dostępną na rynku. Oferta skierowana jest zarówno dla małych firm (tzw. mini pakiet) oraz większych gdzie potrzeba znacznie większego nakładu pracy. W celu ustalenia warunków współpracy prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem dostępnego arkusza kontaktowego w zakładce kontakt.
 • Obsługujemy firmy i osoby prywatne w obrębie: Miasto Bydgoszcz:
  Błonie, Górzyskowo, 
  Szwederowo, Bartodzieje, Bielawy, Brdyujście, Czyżkówko, Flisy, Kapuściska, Leśne, Łęgnowo, Miedzyń, Fordon, Osowa Góra, Piaski, Smukała, Tatrzańskie, Wilczak-Jary, Wyżyny, Wzgórze Wolności, Zielonka, Ciele, Białe Błota, Łochowo, Osielsko, Niemcz