Tablice ze stali nierdzewnej

Tablice i szyldy ze stali nierdzewnej, aluminium lub innych materiałów

Szyldy i tablice które wykonujemy są stosowane jako tablice informacyjne dla wszelkiej maści architektury oraz przemysłu. Tablice stanowią element estetyczny a wykonane z metali szlachetnych podwyższają standard wykończenia zewnętrznych elementów budynku oraz ekskluzywnych wnętrz. Nasze produkty znajdują zastosowanie wśród adwokatów, lekarzy, urzędów, szpitali oraz firm dla których wysoka estetyka wykonania jest na pierwszym miejscu. Bez wątpienia podnoszą walory estetyczne architektury w której się znajdują.

szyld ze stali nierdzewnej

Technologia wykonania

KIMTEK GRAVO –  wykonywane są metodą obróbki lub grawerowania mechanicznego. Polega ona na wykonywaniu żłobienia/frezu przy użyciu maszyny CNC. Główną zaletą grawerowania mechanicznego jest to iż nie zmienia struktury materiału.

KIMTEK SLAY-  Nasza autorska metoda wykonywanie szyldów i tablic metodą warstwową. Poszczególne warstwy wycinane są z blachy metodą laserową. W dalszym procesie łączone są ze sobą tworząc jednolitą estetyczną tablicę.

STENCIL – Metoda szablonowa. Napisy wykonywane są na przelot. Dla tej metody ważne jest prawidłowe zaprojektowanie geometrii.

Tablice tradycyjne – Wykonane z typowych materiałów reklamowych dostępnych na rynku.  Ich sposób wykonania zależy od rodzaju Państwa wymagań, miejsca instalacji oraz geometrii.

Materiały tablic

Stal nierdzewna – Najwyższy standard wykonania, ekskluzywny i wyrafinowany element oznakowania. Stal nierdzewna jest bardzo wymagającym materiałem, zarówno dla wykonania grawerunku jak i ostatecznego wykończenia. Obróbka stali nierdzewnej wymaga wiedzy i doświadczenia. Cena końcowa zależy głównie od precyzji i wielkości wykonywanych grawerunków. Wykonane mogą być z blach o grubości od 1 mm do 20 mm.

Aluminium –  wykonujemy je z aluminium o bardzo wysokiej odporności na warunki atmosferyczne oraz wodę morską. Wykonywane są głównie w technologi KIMTEK GRAVO. Jakość nie odbiega od wykonania jak w stali nierdzewnej. Materiał pozwala na obróbkę bardzo precyzyjnych geometrii i zapewnia wysokie pokrycie geometrii projektowej (promień naroża już od 0,1 mm)

Laminaty grawerskie – Szereg laminatów grawerskich może być zastosowane na szyldy i tablice. Wiele z tych materiałów potrafi imitować szlachetne materiały, co daje nam tańszą alternatywę dla droższych rozwiązań. Przykładowe laminaty możecie Państwo zobaczyć tutaj. Laminaty są płytami wielowarstwowymi o odpowiedniej kolorystyce.

Zobacz nasze piny TUTAJ