Kopia Zapasowa i Archiwizacja

W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne rozwiązania kopii zapasowej oraz bezpieczeństwa  danych. Jesteśmy resellerem rozwiązań firmy Xopero Software, która jest jednym z największych producentów rozwiązań backupowych w Europie. Firma dostarcza profesjonalne narzędzia do kompleksowego zabezpieczenia firmowych i prywatnych danych.

Oferujemy rozwiązania do kopii zapasowej: backupu lokalnego, backupu do chmury, backupu hybrydowego oraz kilku innych. Takie rozwiązania oferują szybkie przywracanie plików i folderów, stacji roboczych, baz danych, skrzynek pocztowych, serwerów oraz środowisk wirtualnych. Naszą ofertę kierujemy do klientów z segmentu MSP, administracji publicznej, finansów i bankowości, edukacji, medycyny, telekomunikacji oraz IT.

Rozwiązanie do archiwizacji i kopii zapasowej które oferujemy to nielimitowe zabezpieczenie komputerów, baz danych oraz serwerów fizycznych i wirtualnych. Rozwiązanie Xopero to maksymalne zabezpieczenie dancyh. Jeszcze przed wysyłką do data center są one szyfrowqane za pomocą algorytmu AES256. Dodatkowo aby unikną jakiegokolwiek przestoju w firmie, są one przechowywane w dwóch niezależnych lokalizacjach. Jeżeli dojdzie do awarii jednego z centrów danych, można je zawsze odzyskać z drugiej lokalizacji.

0
%
Użytkowników traci dane w ciągu roku
0
%
Przedsiębiorstw nie wykonuje kopii zapasowych
0
%
Użytkowników nie testuje swoich rozwązań
0
%
Użytkowników domowych nie wykonuje kopii zapasowej

Nie tylko kopia zapasowa

Rozwiązanie które Państwu oferujemy posiada również Aktówkę. Jest to unikalne na rynku narzędzie, które umożliwia synchronizację danych pomiędzy wskazanym katalogiem na komputerze użytkownika a serwerami i pozostałymi urządzeniami w ramach jednego konta. Dzięki temu na każdym urządzeniu mamy dokładnie taki sam stan aktówki.

Wszystkie operacje synchronizacji są wykonywane automatycznie, wystarczy dodać, zmienić bądź usunąć plik w docelowym katalogu. Dodatkowo Aktówka podlega szyfrowaniu po stronie użytkownika, więc wszystkie przesyłane i przechowywane dane są bezpieczne.

Produkt który oferujemy jako jedyny na rynku szyfruje synchronizowane pliki po stronie użytkownika, niezależnie od wykorzystywanej do ich przesyłania aplikacji (WEB, Desktop, Mobile). Dodatkowo pliki znajdujące się w Aktówce są szyfrowane kluczem aktówki – automatycznie generowanym i przechowywanym na serwerach. Nie ma więc zagrożenia, by dane “wyciekły” na zewnątrz. Bez loginu i hasła nikt niepowołany nie uzyska do nich dostępu.

Dlaczego kopia zapasowa z Xopero Cloud ?

Centralne zarządzanie:

Konsola Management Center pozwala centralnie i zdalnie administrować wszystkimi procesami backupu w firmie. Do tego z naszą automatyzacja procesów zaoszczędzisz czas.

Bare Metal Restore:

Nie tylko szybko wykonasz backup ale także prosto i wygodnie odtworzysz system po poważnej awarii na nowy dysk lub urządzenie.

Zabezpieczenie zdalnych biur i pracowników

Dla wielu firm zabezpieczanie takiej rozproszonej infrastruktury stanowi problem… o którym możesz zapomnieć. Xopero Cloud idealnie sprosta Twoim oczekiwaniom i kompleksowo zabezpieczy wszystkie dodatkowe lokalizacje.

Bezpieczeństwo:

Wszystkie dane, zanim jeszcze zostaną przesłane z urządzenia, są szyfrowane algorytmem AES 256 – tym samym z którego korzystają banki oraz amerykańskie NSA.

Wersjonowanie

Samodzielnie określaj ilość dostępnych wersji Twojego backupu, aby już nigdy nie mieć problemu z przywracaniem potrzebnych danych.

Centrum danych w Polsce

Dane z backupu trafiają do centrum danych Asseco w Szczecinie, gdzie są przechowywane w dwóch niezależnych od siebie lokalizacjach. Dysponujesz więc aż dwoma kopiami zapasowymi w bezpiecznej chmurze.

Poznaj Nowoczesny system kopii zapasowej

Dedykowany na użytkowników prywatnych oraz mikro firm. Najszybszy i najprostszy backup do chmury na rynku z którym zabezpieczysz komputery, iphone’y, ipada oraz telefony i tablety z Androidem. Zabezpieczaj całe urządzenia lub wybrane pliki i elementy. Nigdy więcej nie obawiaj się o bezpieczeństwo danych, także tych współdzielonych. Xopero to więcej niż backup, to także szyfrowana synchronizacja Twoich bezcennych danych.

Nielimitowane zabezpieczenie stacji roboczych, laptopów oraz urządzeń mobilnych (iOS, Android). Łatwe we wdrożeniu i zarządzaniu, ponieważ powstało z myślą o biznesie. To nie jest zwykły backup. Z Xopero zyskujesz dużo więcej: zaawansowaną ochronę kluczowych danych, bezpieczną synchronizację i współdzielenie, szyfrowany backup mobilny oraz łatwe zarządzanie polityką backupu. Przekonaj się, że zabezpieczanie danych może być proste i w pełni profesjonalne.

Nielimitowane zabezpieczenie komputerów, serwerów, maszyn wirtualnych i urządzeń mobilnych (iOS, Android). Łatwe we wdrożeniu i zarządzaniu, ponieważ powstało z myślą o biznesie. To nie jest zwykły backup. Z Xopero zyskujesz dużo więcej: zaawansowaną ochronę kluczowych danych, bezpieczną synchronizację i współdzielenie, szyfrowany backup mobilny oraz łatwe zarządzanie polityką backupu. Przekonaj się, że zabezpieczanie danych może być proste i w pełni profesjonalne.

Najlepsze rozwiązanie klasy biznes dostępne dla MŚP, stworzone z myślą o użytkownikach serwerów QNAP NAS.

QNAP to niezawodny storage, który umożliwia bezpieczne przechowywanie danych. Wraz z Xopero staje się profesjonalnym backup appliance, dzięki któremu zabezpieczysz wszystkie biznesowe dane. Jeśli dojdzie do awarii odtworzysz całe środowisko IT, w zaledwie kilka minut.