ESET Endpoint Security For Android

Dla służbowych urządzeń mobilnych oferujemy ESET Endpoint Security For Android. Oprogramowanie chroni urządzenia mobilne Twojej firmy dzięki aktywnej technologii ESET NOD32®. Skanuje wszystkie aplikacje, pliki i karty pamięci w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania. System Anti-Theft chroni urządzenia, w przypadku zgubienia lub kradzieży za pomocą zdalnej blokady lub wymazania zawartości pamięci.

Chroni użytkowników przed niechcianymi połączeniami i wiadomościami SMS/MMS – umożliwia blokowanie numerów ukrytych oraz wybranych kontaktów zgodnie z polityką bezpieczeństwa nadaną przez administratora.

Chroni wszystkie aplikacje i pliki w czasie rzeczywistym za pomocą proaktywnej technologii ESET NOD32® zoptymalizowanej dla platform mobilnych. Zintegrowany system skanowania plików w oparciu o chmurę LiveGrid® w połączeniu z zaawansowanym skanowaniem, chroni smartfony i tablety przed zagrożeniami.

Umożliwia blokowanie zgubionego lub skradzionego urządzenia. Po zablokowaniu, niepowołana osoba nie może uzyskać dostępu do danych znajdujących się na urządzeniu. Jeśli urządzenie zostanie odnalezione lub odzyskane, zdalne polecenie wysłane przez administratora przywraca dostęp do danych.

Pozwala na utworzenie zadania skanowania i jego uruchomienie zgodnie z wcześniej utworzonym profilem. Zadanie takie może być dodane do harmonogramu i uruchamiane cyklicznie. Zadanie może być wstrzymane przez użytkownika lub uruchomione w tle z niskim priorytetem.

Wszystkie polecenia mogą być wydawane za pomocą ESET Remote Administrator, poprzez komendy SMS z dwuskładnikowym kodem weryfikacyjnym lub bezpośrednio z interfejsu programu na urządzeniu administratora.

Umożliwia przeprowadzenie pełnego skanowania urządzenia w czasie, kiedy jest ono ładowane, a ekran jest zablokowany.

Chroni użytkownika przed fałszywymi stronami internetowymi, które próbują wyłudzić hasła, dane logowania i inne poufne informacje.

Chroni przed deinstalacją bez zgody administratora.

Chroni użytkowników przed niechcianymi połączeniami i wiadomościami SMS/MMS – umożliwia blokowanie numerów ukrytych oraz wybranych kontaktów lub numerów (także w zdefiniowanych przedziałach czasowych).

Zdalnie lokalizuje telefon i śledzi jego współrzędne na podstawie koordynat GPS.

Bezpiecznie usuwa wszystkie kontakty, wiadomości i dane przechowywane w pamięci wewnętrznej urządzenia, jak i na wymiennych kartach pamięci. Zaawansowana procedura zapewnia brak możliwości przywrócenia usuniętych danych. Po zdalnym czyszczeniu urządzenia, ESET Endpoint Security for Android jest nadal zainstalowany na urządzeniu, w celu wykonania innych poleceń Anti-Theft.

Po aktywacji syrena wydaje dźwięk nawet jeśli urządzenie ma wyciszony głośnik, jednocześnie urządzenie jest blokowane.