e – Karta Pracy

e – Karta Pracy zamiast wersji  papierowej!

Oprogramowanie należące do grupy prefabrykowanych rozwiązań, które bez problemu dostosujemy pod potrzeb Państwa firmy. Przeznaczone jest dla małych i średnich przedsiębiorstw. Oprogramowanie można instalować na komputerach panelowych z ekranem dotykowym.  Wirtualna Karta Pracy jak sama nazwa wskazuje zastępuje papierową wersję popularnej karty pracy wypełnianą przez pracowników na produkcji. Oszczędzając tym samym czas.

Oprogramowanie składa się z dwóch modułów:

Pierwszy moduł zainstalowany na komputerze będącym na stanowisku pracy pozwala na składanie meldunków lub zmianę statusu wykonywanych prac. Oprogramowanie automatycznie zapisuje czas ostatniej operacji oraz status. Może również informować o ilościach sztuk oraz aktualnie wykonywanym zleceniu. Wszystkie te informacje trafiają do chmury skąd moduł raportujący czerpie informacje.

Drugi moduł służy to generowania raportów oraz analizy danych przesłanych z panelu meldującego. Zazwyczaj użytkowany przez kadrę zarządzającą. Dane mogą być prezentowane tabelarycznie lub na wykresach.

Zalety e – Karty Pracy

  • Łatwa intuicyjna obsługa panelu na produkcji
  • Prosty interfejs raportujący
  • Niskie koszty zakupu
  • Szybkie wdrożenie